poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00 +48 790 380 360

Wojciech Prejs

Lider wypraw

O sobie

Sam nazywa siebie „wychowankiem Apetytu na Świat”. To tu wrodzoną miłość do podróżowania połączył z pasją pokazywania Świata innym.

Uwielbia aktywność na łonie natury. Najlepiej czuje się w górach. Trekking, rower, narty… nieważne, byle w górach!

Kocha Azję Południowo-Wschodnią za jej koloryt i niesamowicie smaczną kuchnię, ale chętnie zamienia ją na surową północ Islandii i Norwegii z nieodłączną fasolką z puszki.

Jadł węże w Kambodży, szarańcze w Tajlandii i wędzoną świńską skórę w Rumunii, zachwyca się górami w Norwegii, ale nie ma dla niego piękniejszych niż polskie Tatry. Przejechał rowerem polskie wybrzeże Bałtyku i w kolejnym roku przejechał je ponownie bo uważa, że nie trzeba jechać na koniec świata, żeby przeżyć przygodę.

Lubi ludzi, a ludzie lubią jego. Uśmiechnięty, opanowany, z dużym dostansem do własnej osoby, pewny siebie i swoich umiejętności, troskliwy o podopiecznych, zawsze na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo i satysfakcję uczestników wyprawy.

Ukończył kurs Instruktora Turystyki Kwalifikowanej o specjalności Turystyka Rowerowa, kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, kurs lawinowy, kurs skiturowy.

Kontakt

+48 888 532 336
wojtek@apetytnaswiat.pl„Nie podążaj tam, gdzie wiedzie ścieżka. Pójdź tam, gdzie jej nie ma i wytycz szlak”