Młodzi Odkrywcy Toggle

Młodzi Odkrywcy
 

Idea

Pomysł na Młodych Odkrywców napisało życie. Chcąc jak najwięcej podróżować, na wyprawy jeździliśmy od zawsze z dziećmi. Zauważyliśmy, że w towarzystwie większej ilości dzieci zabawa jest lepsza, można organizować więcej zabaw, a nawet to, że dzieci są grzeczniejsze. Motywują się wzajemnie, gdy trzeba wędrować po górskich szlakach, śpiewają, wspólnie rozwiązują łamigłówki, szukają ukrytych skarbów, bawią się w nocne podchody przy świetle pochodni.

Drugim ważnym aspektem imprez pod szyldem Młodzi Odkrywcy, to zacieśnianie relacji rodzinnych, wspólne spędzanie czasu i przekazywanie wzorców.

Za cykl wypraw rodzinnych “Młodzi Odkrywcy” otrzymaliśmy w tym roku nagrodę na konferencji Nowe Trendy w Turystyce.

 

Dla kogo?

Wyjazdy z serii Młodzi Odkrywcy to oferta dla Rodziców z Dziećmi, którzy mają chęć na aktywne spędzenie wakacji czy weekendu. Z nami nie ma nudy. Nie proponujemy wakacji all-inclusive tylko wyjazdy, na których spędzamy czas bardzo aktywnie, przebywamy na świeżym powietrzu, organizujemy gry, ogniska, zwiedzamy, wędrujemy, wspinamy się czy pływamy kajakami, śpimy pod namiotami. Wiek dzieci na większości wyjazdów nie ma znaczenia. Na wędrówkę górską można pójść z 8-latkiem, ale można też zabrać 2 latka w nosidło. Zazwyczaj jednak wiek uczestników to 5-10 lat. Dzieci często przyjeżdżają na nasze wyjazdy z jednym rodzicem, wówczas i one i dorosły ma zapewnionych kompanów na wakacje.

 

Co robimy?

Nasze imprezy dla Młodych Odkrywców przybierają różne formy – jeździmy zarówno po Polsce jak i za granicę. Wyjeżdżamy na weekendy, organizujemy kilkugodzinne gry, czy zwiedzamy Azję Południowo–Wschodnią podróżując z plecakami.

Przykłady imprez, które już się odbyły:

  • Gry terenowe, np. “Poszukiwanie wiosny”
  • Weekendy w polskich górach – wędrowanie, zwiedzanie sztolni
  • Wyprawa na Sri Lankę
  • Wyprawa do Tajlandii
  • Weekendowe biwaki w Chrystkowie i Grzybku
  • Wakacje pełne przygód – na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej
  • Tygodniowy biwak pt. “Rycerze Króla Juliana”

Plany na 2017/2018 rok

Zobacz wyprawy Młodych Odkrywców w 2017/2018 roku!

 

Dołącz do grona ponad 2000 prenumeratorów naszego newslettera i otrzymuj prosto na swojego maila powiadomienia o najnowszych wydarzeniach oraz kupony rabatowe. Odbierz bon o wartości 25 zł za dołączenie do newslettera!


ShutDown
%d bloggers like this: