fbpx

Na ile procent zniżki można liczyć, pozyskując nasz voucher turystyczny?

Voucher na wakacje możliwy do nabycia w naszym sklepie pozwala obniżyć koszt dowolnego wyjazdu turystycznego z oferty Klubu Podróżników Apetyt na Świat. Jeśli więc chcesz wyruszyć z nami już niebawem na Cypr, Islandię, Sri Lankę albo do Nepalu czy Norwegii, płacąc za tę przyjemność mniejsze pieniądze, na pewno nie pożałujesz pozyskania proponowanego w tym miejscu produktu. Posiadając go, możesz liczyć na nawet 10% rabatu na wyjazd wakacyjny w naszym towarzystwie, którego być może nie zapomnisz do końca swoich dni. Swoim Klientom oferujemy voucher turystyczny w cenie 100, 200 lub 500 zł, a każdy z nich uprawnia kolejno do 5, 7,5 lub wspomnianych wyżej 10% zniżki na podróż z Klubem Podróżników Apetyt na Świat, funkcjonującym z powodzeniem już od długiego czasu i mającym na koncie profesjonalną organizację i realizację setek wyjazdów z osobami w różnym wieku. Nieskromnie dodamy przy tym, że żadna z nich nie pożałowała swojej decyzji o wzięciu udziału razem z nami w wybranej przez siebie podróży.

Voucher podróżny ważny przez 12 miesięcy od dokonania zakupu

Pozyskując wybrany voucher podróżny, zyskujesz możliwość wykorzystania go aż w ciągu 12 miesięcy od jego pozyskania. Jesteśmy pewni, że to wystarczająca ilość czasu do tego, byś był w stanie wybrać najbardziej odpowiadający Ci cel podróży. Gdyby jednak w przyszłości okazało się, że z różnych przyczyn nie możesz wyruszyć z nami w podróż, nic nie stoi na przeszkodzie, by Twoje miejsce zajął ktoś inny. Aby tak się stało, wystarczy, że udostępnisz danej osobie swój voucher na wyjazd, która następnie zechce nam go jedynie okazać. To wystarczy, by pozyskany przez Ciebie wcześniej bon nie przepadł, a Twój przyjaciel, partner czy nawet pracownik mógł uczestniczyć w przygodzie swojego życia w bardziej atrakcyjnej cenie i jako członek spragnionych nowych doznań grupy podróżników, chętnych na zwiedzanie interesujących miejsc, poznawanie nowych smaków, kultur i ludzi.

Voucher na wyjazd jako forma prezentu lub uznania dla innej osoby

Dostępne w naszej ofercie vouchery podróżne często pozyskiwane są przez Klientów z myślą o podarowaniu ich w formie prezentu przy różnych okazjach. Boże Narodzenie, urodziny, rocznica ślubu – to tylko niektóre z nich. Oferowane bony mogą stanowić również wyraz uznania szefa firmy dla wyróżniającego się pracownika, stanowiąc jednocześnie motywację do dalszego działania z jeszcze większą efektywnością. O zakupie vouchera na wakacje warto pomyśleć również w sytuacji, gdy organizowany jest konkurs z nagrodami, a jego zwycięzca powinien otrzymać coś znacznie bardziej wartościowego niż pamiątkowy dyplom. W obecnych czasach możliwość opuszczenia Polski na określony czas jest szczególnie pożądana przez wiele osób, dlatego można być pewnym, że każdy miłośnik podróżowania ucieszy się z otrzymania bonu pozwalającego mu wyruszyć na drugi koniec świata bez konieczności sięgania do najgłębszych zakamarków portfela lub kieszeni. Voucher turystyczny to także sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, które mogą zostać wykorzystane już po dotarciu do celu podróży w dowolnym celu. Dla osób szczególnie pragnących podróży polecamy również gry planszowe, w szczególności Dixit oraz Wsiąść do pociągu.