fbpx

Sposób na przyjemne spędzanie wolnego czasu z rodziną? Time’s Up! Family

Gra Time’s Up! Family dedykowana jest rodzinom, których członkowie preferują rozrywki przeznaczone dla dorosłych oraz dzieci, które to ułatwiają wzmacnianie więzi pomiędzy nimi. Jeśli chcesz zachęcić swoje pociechy do wspólnej zabawy, bardzo prawdopodobne, że oferowany produkt Ci w tym pomoże. Na ponad dwustu kartach znajdziesz hasła do opisania w taki sposób, by członkowie Twojej drużyny byli w stanie odgadnąć ich możliwie jak najwięcej w określonym czasie. Najpierw należy zrobić to za pomocą rozbudowanych zdań, następnie tylko jednym słowem, a na końcu – wyłącznie poprzez gestykulację. Time’s Up! Family to zatem forma zabawy wymagająca przede wszystkim dużej kreatywności. Młodszym jej uczestnikom pozwala dodatkowo poznawać nowe pojęcia i ćwiczyć ich zapamiętywanie. Doskonale sprawdzi się jako forma nauki w rozrywkowej formie, którą maluchy uważają za wyjątkowo atrakcyjną.

Time’s Up! Party – gra idealna na imprezę w małym, jak i większym gronie

Time’s Up! Party to kolejna z odsłon serii opisywanych planszówek, różniąca się od pozostałych wyłącznie hasłami widniejącymi na kartach wchodzących w skład zestawu. Zasady gry są jednakowe, a uczestniczyć w niej w tym samym czasie może od dwóch do nawet kilkunastu osób. Jeśli organizujesz imprezę w swoim domu lub mieszkaniu i chcesz zapewnić swoim gościom interesującą formę rozrywki na cały wieczór, możesz być pewien, że z proponowanym produktem zdołasz osiągnąć zamierzony efekt. Przy okazji sprawdzisz, która z osób biorących udział w grze Time’s Up! Party ma najlepsze umiejętności, jeśli chodzi o opisywanie różnego rodzaju haseł zarówno z użyciem słów, jak i bez możliwości korzystania z nich. Warto wspomnieć również, że w skład dostępnego w naszej ofercie zestawu – poza 220 kartami – wchodzą też przydatna do odmierzania czasu potrzebnego na odgadnięcie danej liczby haseł klepsydra, woreczek na karty, notes do zapisywania wyników oraz instrukcja.

Rozwijająca zabawa dla dzieci – Time’s Up! Kids

Wśród serii gier Time’s Up! 2020 nie mogło zabraknąć również zestawu przeznaczonego wyłącznie dla dzieci. Hasła dostosowane do ich wieku i zasobu słów sprawią, że najmłodsi nie zniechęcą się do zabawy przy dedykowanej im planszówce tak szybko, jak w sytuacji, w której nie potrafiłyby nazwać poszczególnych przedmiotów, postaci czy zjawisk ze względu na ich nieznajomość. Polecamy więc wszystkim rodzicom sięgnięcie po zestaw Time’s Up! Kids, mogący sprawdzić się znakomicie również w formie prezentu na urodziny, Dzień Dziecka czy Boże Narodzenie. Tego typu gra to bowiem pewnego rodzaju podróż do świata wyobraźni, wymagająca użycia wszystkich pokładów kreatywności do opisania wybranych zjawisk. Głównie z tego powodu postanowiliśmy włączyć planszówki Time’s Up! 2020 do oferty sklepu, który prowadzimy z myślą o wszystkich miłośnikach podróżowania. Jednocześnie polecamy inne serie gier dostępne w naszym sklepie, jak np. Wsiąść do pociągu czy Story Cubes.