fbpx

Proste zasady gry w Dixit idealną zachętą do zabawy

Nie słyszałeś nigdy dotąd o Dixit? Gra ta zyskała swoją popularność przede wszystkim ze względu na możliwość cieszenia się nią bez konieczności długiego poznawania skomplikowanych zasad, którymi się rządzi. Jeśli chcesz wziąć w niej udział, zdołasz w mgnieniu oka dowiedzieć się wszystkiego, co niezbędne nowicjuszowi do tego, by po chwili zacząć rywalizować z innymi osobami. Oferowana przez nas gra polega na snuciu opowieści przez tzw. bajarza w taki sposób, by na podstawie jego skojarzeń pozostali uczestnicy zabawy zdołali zgadnąć, o kim lub o czym opowiada, nawiązując do tego, co przedstawia jedna z posiadanych przez niego kart. W tym celu należy posłużyć się innymi kartami, a później również żetonami dołączonymi do zestawu. Brzmi ciekawie? W takim razie koniecznie kliknij jeden z proponowanych produktów, by poznać szczegóły rozgrywki w Dixit. Gra podstawowa lub w rozszerzonej wersji czeka na Ciebie!

Gry Dixit idealne do zabawy dla kilku lub nawet kilkunastu osób w różnym wieku

Jak już zdążyliśmy zauważyć, na serię opisywanej planszówki składają się różne warianty Dixit. Podróże polecamy szczególnie ze względu na charakter działalności, którą prowadzimy oraz fakt, iż sami lubimy spędzać czas nad tą odmianą planszówki za każdym razem, gdy z różnych przyczyn nie możemy pozwolić sobie na choćby najkrótszy wyjazd do wybranego miejsca na mapie Polski lub świata. Jeśli natomiast mamy ochotę i możliwość zabawy w większym gronie znajomych, chętnie sięgamy po grę Dixit Odyseja. W niej jednocześnie może brać udział aż 12 osób, dlatego doskonale sprawdza się podczas imprez domowych z udziałem wielu gości. Żaden z nich natomiast nie pożałował dotąd wzięcia udziału w rozgrywce niezależnie od tego, jak często miał wcześniej do czynienia z planszówkami. Jesteśmy zatem przekonani, że Ty i Twoi przyjaciele również spędzicie miło czas na grze w skojarzenia w nowoczesnej odsłonie, zajmującej długie godziny każdego, kto postanowi spróbować w niej swoich sił.

Rozszerzenia do gier Dixit i Dixit Odyseja sposobem na urozmaicenie rozgrywki

Gdy gry podstawowe Dixit dostępne w naszym sklepie z czasem okażą się dla Ciebie już niewystarczające i zechcesz zapewnić sobie i swoim kompanom nowe emocje, zrobisz to bez problemu, jeśli tylko postanowisz skorzystać z naszych usług. Swoim klientom udostępniamy zestawy dodatkowych kart, pozwalających włączyć je do zabawy w dowolnym momencie. Dzięki temu rywalizujący ze sobą gracze stają przed szansą snucia kojarzeń dotyczących innych niż dotychczas postaci, przedmiotów czy zjawisk, zyskując na nowo satysfakcję z gry i dodatkowe emocje. Dixit Początki, Przygody, Marzenia – dokładnie takie rozszerzenia opisywanej planszówki znajdziesz w prowadzonym przez nas sklepie, oferującym najbardziej znane i uwielbiane w różnych częściach świata gry zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Radzimy Ci o tym pamiętać, gdy zechcesz pozyskać nie tylko grę Dixit, ale też np. Dobble czy Timeline dla siebie, jako pomoc dydaktyczną lub ciekawą formę prezentu na urodziny, Boże Narodzenie, Mikołajki bądź inną okazję.