h1 { display: block; font-size: 2em; margin-top: 0.67em; margin-bottom: 0.67em; margin-left: 0; margin-right: 0; font-weight: bold; }
poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00 +48 790 380 360

Obozy letnie

Młodzi Odkrywcy idą o krok dalej na spotkanie z przygodą i tego lata poznają świat

BEZ RODZICÓW!

Zapraszamy na OBOZY / KOLONIE dla dzieci. Będzie aktywnie, blisko natury, radośnie i pod bacznym okiem wykwalifikowanych liderów Apetyt na Świat. Nasze dzieci też tam będą, zapraszamy do wspólnej zabawy!

Dlaczego z nami?

 

PASJA I ZAANGAŻOWANIE

Przygotowanie programów i przeprowadzenie takiej imprezy to dla nas przyjemność. Mamy głowy pełne pomysłów, a kierownik obozów i wychowawcy to osoby, które nie mogą doczekać się wyjazdów nie bardziej niż dzieciaki.

KAMERALNOŚĆ

To jeden z największych atutów. Nie robimy kolonii na skalę 100 osób, na których wychowawca nie pamięta, czy alergię na orzeszki ma Jaś czy Staś. Mimo państwowych regulacji mówiących o 20 podopiecznych na jednego wychowawcę, liczba dzieci przypadających na opiekuna na naszych wyjazdach nie przekracza 15 osób. Cały obóz liczyć będzie od 30 do 45 osób (dwie lub trzy grupy).

TEMATYKA

Stawiamy na aktywny program, gdzie kupowanie pamiątek jest drobnym elementem, a nie zapychaczem czasu na całe popołudnie. Atrakcje dobieramy tak, by dzieci mogły się wyszaleć na świeżym powietrzu, wykazać artystycznie podczas zajęć w obozowisku, poznać piękno naszego kraju podczas wycieczek i warsztatów.


SPRAWDZONE MIEJSCA

Wybór lokalizacji oraz zakwaterowania nie jest przypadkowy. Obiekty położone są w pięknej lokalizacji, gdzie dookoła można zobaczyć wiele interesujących miejsc. Warunki mieszkaniowe są bardzo dobra, a jedzenie pyszne (możliwość diety bezglutenowej, wegetariańskiej).

KADRA NA PIĘĆ PLUS!

Kierownik obozów z wykształcenia jest pedagogiem, praktycznie wieloletnią działaczką w harcerstwie, zapaloną podróżniczką, ratownikiem medycznym i ciepłą sympatyczną osobą.  Wychowawcy od lat współpracują z młodzieżą, bo to ich pasja. Nie zatrudniamy przypadkowych studentów, którzy chcą dorobić, czy osób które dopiero co zrobiły kurs wychowawców kolonijnych.


INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

To mały człowiek jest najważniejszy na tym wyjeździe. Każdy czeka przecież na wymarzone wakacje. Ma doświadczać, dobrze się bawić, nawiązywać nowe przyjaźnie.

Jego problemy choćby światu dorosłych wydawały się błahe, są istotne. Uczestnik z każdą drobnostką może zwrócić się do wychowawców – pomożemy! Niejedno już widzieliśmy i słyszeliśmy. Dobra atmosfera to podstawa udanych wakacji Twojego dziecka. Jeśli jednostka jest smutna, tęskni, czy pokłóci się z przyjaciółką, zaradzimy, rozweselimy, wysłuchamy.

ZASADY

Tu jesteśmy bezlitośni 😊 Pilnujemy mycia zębów, punktualności, porządku w pokoju, zjadania posiłków, a elektronika idzie w odstawkę. Stawiamy na podziwianie świata dookoła, nawiązywanie kontaktów, gry planszowe i terenowe, podchody.

Oczywiście, nie utrudniamy kontaktu z dzieckiem. Każdego dnia w wyznaczonych godzinach można dzwonić, smsować i porozmawiać z pociechą. W trakcie zajęć telefonom i tabletom mówimy jednak zdecydowane nie.


Na naszej stronie możesz zarezerwować również inne miejsce między innymi na letniska, kolonie i biwaki. Zostań z nami i przekonaj się sam 🙂

Poznaj nasze propozycje na lato 2019!

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń: +48 790 380 360