fbpx

Raz kupujesz, korzystasz tygodniami

Maseczki sportowe do biegania stały się normą spotykaną na ulicach miast. Nikogo nie dziwi widok osób zakrywających w trakcie aktywności usta i nos. Czasem wynika to z przezorności, innym razem z obowiązujących przepisów. Niemniej osoby systematycznie trenujące intensywnie eksploatują maseczki. Z tego względu proponujemy sportowe modele wielorazowe o znacznej wytrzymałości. Nawet często wykorzystywane zachowają swoje właściwości oraz pozostaną wygodne. Dostarczamy produkty z wymiennymi gumkami, a więc w razie usterki łatwo doprowadzisz maseczkę do pełnej sprawności. Stawiamy na akcesoria o dobrej jakości kroju, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zależy nam, aby bieganie w nich nie ograniczało “Apetytu na Świat”. 

Co musisz wiedzieć o naszych maseczkach?

Nad ich wyprodukowaniem czuwają lokalne firmy, a więc zamawiając sportowe maseczki oddychające, wspierasz mniejsze przedsiębiorstwa. Przede wszystkim jednak w sklepie oferujemy produkty o ponadprzeciętnych walorach. Stawiamy na akcesoria wykonane z bawełny, posiadające certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Mówi on, że nasze maseczki sportowe pozostają wolne od środków niekorzystnych dla ludzkiego zdrowia np. substancji wywołujących alergie. W przypadku rzeczy noszonych na twarzy ma to więcej niż podstawowe znaczenie. Sprzedajemy produkty o wielowarstwowej budowie, które bez obaw wypierzesz, jeśli tylko będziesz trzymał się zalecanych parametrów. Podsumowując, dostarczamy sprawdzone i bezpiecznie sportowe maseczki oddychające

Chronią także przed smogiem

W wersji podstawowej produkty mają dwie warstwy, ale na Twoje życzenie wykonamy 3-warstwowe, sportowe maseczki antysmogowe. Znajdzie się w nich specjalna kieszonka, przeznaczona na filtr. W razie potrzeby filtr wymienisz bez większego problemu. Mówimy o bardzo przemyślanym, a zarazem wygodnym rozwiązaniu. Dzięki niemu masz zdecydowanie większą kontrolę nad jakością powietrza, jaką oddychasz. Warto pochylić się nad naszą propozycją, bo przeglądając raporty dotyczące stanu powietrza, zauważysz, że sportowe maseczki antysmogowe pełnią istotną funkcję. Dodajmy, że akcesoria nie drażnią skóry, ponieważ posiadają przyjemną w dotyku fakturę. Szybko docenisz ich zalety, których jest całkiem sporo.

Maseczka może dobrze wyglądać!

Odpowiedni materiał, wykonanie i certyfikaty to jedna strona medalu, gdy chodzi o maseczki sportowe do biegania. Po drugiej stronie kryją się ich atuty designerskie. Skutecznie udowadniamy, że tego typu produkty mogą ciekawie się prezentować. Na akcesoriach znalazło się miejsce na oryginalne nadruki. Co się na nich znajduje? Stawiamy na motywy sportowe i podróżne. Dzięki temu zabierzesz je ze sobą na wycieczkę, do pracy, na koncert, czy też do sklepu. Grafika znajduje się z jednej strony maski. To celowy zabieg, aby obrazek nie przytłaczał swoim wyglądem, a jedynie podkreślał charakter osoby noszącej nakrycie nosa i ust. Jeśli nadruki nie są w Twoim stylu, postaw na jednokolorowe, wielorazowe maseczki sportowe

Masz maseczki do ćwiczeń? Wybierz modele do codziennego użytku!

Jesteśmy fanami aktywnego spędzania wakacji i wolnego czasu, dlatego naturalnym było dla nas, że w sklepie muszą znaleźć się maseczki sportowe. Nie mamy jednak zamiaru ograniczać się wyłącznie do tego rodzaju asortymentu. Posiadamy także standardowe okrycia na nos i usta, idealne do codziennego użytku. Polecamy przyjrzeć się akcesoriom z serii “Folk”. Urzekną Cię oryginalnymi wzorami oraz bogactwem kolorów, które hipnotyzują i przyciągają wzrok. Poza tym posiadamy serie dedykowane najmłodszym podróżnikom. Twoje dziecko pokocha maseczki takie jak: SZOP TYMON, KRÓLICZKA POLA lub LAMA A-LAMA. Skorzystaj z wygodnych zakupów bez wychodzenia z domu. Zamów oddychające maseczki sportowe pod dowolny adres.